Logo M&M Maciejewski Moszczeński - kancelaria adwokacka
Slider

KANCELARIE

Kancelaria Maciejewski & Moszczeński stawia przede wszystkim na rozwój w regionie Wielkopolski, gdzie umiejscowiona jest siedziba spółki w Poznaniu oraz pierwsza filia Kancelarii w Wągrowcu.

W niedalekiej przyszłości Kancelaria Maciejewski & Moszczeński planuje rozszerzenie działalność poprzez otwarci filii w Gnieźnie. Nadto plany rozwoju wykroczą również poza ramy województwa Wielkopolskiego poprzez otwarcie filii w Toruniu, gdzie jeden ze Wspólników z sukcesami ukończył studia prawnicze.

 • Kancelaria Poznań
 • Kancelaria Wągrowiec
 • Kancelaria Toruń
 • Kancelaria Gniezno
 • POZNAŃ

  Kancelaria PoznańW Poznaniu mieści się Główna siedziba Kancelarii przy ulicy Młyńskiej 4/8, która to ulica stanowi centrum prawniczego życia stolicy Województwa Wielkopolskiego i gdzie znajduje się większość renomowanych kancelarii adwokackich w tym mieście. Tutaj również zlokalizowane jest całe zaplecze profesjonalno-intelektualne Kancelarii.

  ...
  ...
  ...

  WĄGROWIEC

  Kancelaria WągrowiecWągrowiec jest rodzinnym miastem Wspólnika Kancelarii adwokata Macieja Moszczeńskiego i tutaj też znajduje się pierwszy z otwartych Oddziałów Kancelarii. Miasto jest stolicą Powiatu Wągrowieckiego i przy ul. Kościuszki znajduje się Sąd Rejonowy. Z kolei siedziba oddziału mieści się przy ul. Gnieźnieńskiej 11/3A.

  ...
  ...
  ...

  TORUŃ

  Kancelaria ToruńW Toruniu Kancelaria Maciejewski & Moszczeński planuje otwarcie oddziału na przełomie lutego i marca 2014 roku.

  ...
  ...
  ...
  ...
  ...

  GNIEZNO

  Kancelaria GnieznoW Gnieźnie Kancelaria Maciejewski & Moszczeński planuje otwarcie oddziału na przełomie kwietnia i maja 2014 roku.

  ...
  ...
  ...
  ...
  ...

  Maciejewski & Moszczeński Kancelaria Adwokacka s.c.

  Siedziba główna: ul. Młyńska 4/8, 61-729 Poznań, tel. 61 674-71-50, fax 61 674-71-51

  Michael-studio.com 2014 - all rights reserved. Strona zgodna z standardami: XHTML oraz CSS.

  Facebook
  Tweeter
  Google plus
  Zaufali Nam